Chcesz złowić dobrą okazję?

Twoja firma potrzebuje dobrego wizerunku w sieci

Stworzymy dla Ciebie ciekawą stronę internetową, a jeśli czas jej realizacji nie przekroczy 100 godzin roboczych, wersję mobilną strony, otrzymasz gratis !

strony www promocja

Strony internetowe na urządzenia przenośne.

Każdy obejrzy Twoją stronę...Wygodnie!

Strona mobilna w standardzie GRATIS! *

Tylko teraz, jeśli zamówisz u mnie stronę internetową, wersję mobilną otrzymasz w standardzie!

* - Dotyczy projektów, które pochłaniają do 50 godzin roboczych.

Moja oferta na pewno zwiększy Twoje zyski oraz prestiż Twojej firmy, ponieważ dzięki stronie mobilnej ,Twoja oferta trafi do każdego zainteresowanego.

Strony mobilne w biznesie.

Poprzez termin "strony mobilne" rozumie się strony internetowe przystosowane do wyświetlenia na urządzeniach takich jak tablety czy telefony komórkowe ( smartphone ). Jeszcze kilka lat temu, strony mobilne w naszym kraju praktycznie nie funkcjonowały, z racji wysokich cen połączeń GSM oraz słabego dostępu do urządzeń przenośnych. Teraz jest jednak inaczej. Obecne badania pokazują, że nawet 80% użytkowników tych urządzeń korzysta z internetu bezprzewodowego, dlatego jeśli Twoja strona wyświetla się nieprawidłowo na tych urządzeniach, zapraszam do współpracy. Korzyści z posiadania strony www przygotowanej dla urządzeń przenośnych:

  • Twoja strona www jest dostępna dla każdego
  • wygoda użytkowania strony zwiększa szansę na pozyskanie klienta.
  • prestiż firmy niewątpliwie zwiększa się
  • strona mobilna ładuje się szybciej

Czym różni się strona mobilna od standardowej strony www ?

  • Dzięki technikom używanym przeze mnie, mechanizmy strony wykrywają na jakim urządzeniu wyświetlana jest strona. Jeśli jest to laptop lub komputer typu PC, strona ładuje się w wersji standardowej
  • W przypadku, gdy strona przeglądana jest na urządzeniu, którego ekran jest zbyt mały, strona zostaje zeskalowana, aby wyświetlić użytkownikowi informacje w układzie najwygodniejszym dla niego. Elementy strony zmieniają swoje położenie, ale treść strony jest nadal dostępna. Dodatkowo, niektóre technologie nie są należycie implementowane przez systemy operacyjne urządzeń mobilnych (terminy o pojęcia - ad 1) , potrzebne są więc dodatkowe zabiegi, które pozwolą na komfortowe przeglądanie strony.
  • Należy mieć również na uwadze to, że prędkość połączenia internetowego urządzenia przenośnego jest z reguły niższa, niż na przykład połączenie WI-FI. Dlatego potrzebne są dodatkowe techniki (terminy o pojęcia - ad 2) ,które pozwolą na szybsze załadowanie strony.

Terminy i pojęcia

Poniżej wyjaśniam wskazane terminy:

Ad 1. Język skryptowy JavaScript, odpowiedzialny zazwyczaj za efekty i animacje jest często złe interpretowany przez tablety i smartphony. Potrzebna jest więc alternatywa dla rozwiązań standardowych, aby użytkownik mógł wygodnie przeglądać zawartość strony.

Ad 2. Standardowe strony zawierają obrazy i zdjęcia, które są zbyt duże dla urządzeń przenośnych. Na przykład, zdjęcie ma wielkość 900px, a urządzenie mobilne ma ekran o szerokości 500px. Wtedy potrzebny jest system detekcji, który załaduje zdjęcia i grafiki w wielkości odpowiedniej do wielkości ekranu urządzenia.

Ad 3. Kolorystyka, kroje czcionek w połączeniu z preferencje klienta odnośnie wyglądu powinny być połączone w sposób wyważony i odpowiedni do tematyki strony internetowej. Na przykład: kolory użyte na stronie powinny wzbudzać u osoby przeglądającej ją, pozytywne uczucia.

Ad 4. Bank zdjęć, to usługa przeznaczona dla poszukujących materiałów graficznych takich jak zdjęcia czy grafiki wektorowe. W banku zdjęć można zakupić zdjęcia wraz z licencją, aby wzbogacić szatę graficzną strony www, lub katalogu, czy ulotki. Należy mieć na uwadze, że ceny w bankach zdjęć zaczynają się już od 1 zł. Jest to więc usługa odpowiednia dla osób nie mających własnych materiałów graficznych.

Strefa Instalatora Html5, PHP, JQUERY, MySql strefa instalatora
Podróże ForYou Html5, PHP, JQUERY, MySql podróże
Leśna Radość Html5, PHP, JQUERY, MySql leśna radość