Chcesz złowić dobrą okazję?

Twoja firma potrzebuje dobrego wizerunku w sieci

Stworzymy dla Ciebie ciekawą stronę internetową, a jeśli czas jej realizacji nie przekroczy 100 godzin roboczych, wersję mobilną strony, otrzymasz gratis !

strony www promocja

Pozycjonowanie stron internetowych.

Daj się znaleźć w Sieci.

Pozycjonowanie - co to takiego?

Posiadanie strony internetowej powinno zobowiązać do jej pozycjonowania. Termin pozycjonowanie oznacza działania mające na celu wyróżnienie strony w wyszukiwarkach, poprzez osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych.

Jak to działa ?

Pozycjonowanie strony powinno zacząć się od właściwego przygotowania strony pod względem kodu źródłowego. Następnie, należy wybrać odpowiednie słowa kluczowe, najlepiej opisujące Twoją działalność / produkt. Istnieją dwie metody pozycjonowania strony - pozycjonowanie organiczne i Google Adwords. Pozycjonowanie organiczne to zbiór zabiegów mających na celu osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Trwa to nawet kilka miesięcy, a zaletą tego procesu, jest to że płacisz tylko za efekty, czyli za pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarkach! Google Adwords to inaczej zakup reklamy w Google, płatność naliczana jest w tym przypadku, za każde "kliknięcie" w link prowadzący do Twojej strony. Zaznaczyć trzeba, że jest to zabieg który pozwala na szybkie zdobycie pierwszych pozycji w wyszukiwarce Google.

Zalety pozycjonowania:

  • pozyskanie nowych klientów
  • dotarcie do rynków zagranicznych
  • rozpowszechnienie marki
Strefa Instalatora Html5, PHP, JQUERY, MySql strefa instalatora
Podróże ForYou Html5, PHP, JQUERY, MySql podróże
Leśna Radość Html5, PHP, JQUERY, MySql leśna radość